Siparişimi iptal etmek istiyorum ne yapmalıyım?

Yanlış ürün sipariş ettiyseniz veya fikrinizi değiştirdiyseniz siparişinizin kargo hazırlıkları başlamadan önce (siparişin verildiği gün saat 13.00’e kadar) siparişinizi iptal edebilirsiniz.

Sipariş iptal işlemi için 0212 512 51 90 nolu telefonu aramanız veya İnfo@cetinkayalarboncuk.com e-posta adresine mutlaka isim, soyisim, sipariş numarası ve iptal sebebini yazarak e-posta göndermeniz durumunda Müşteri Hizmetleri Ekibimiz siparişinizin iptalini sağlayacak ve siparişinizle ilgili size geri bildirimde bulunacaktır.

Siparişiniz hazırlık aşamasında ise ve ödemesini yaptıysanız ücret iadesi siparişinizin iptali sonrasında ilgili hesabınıza 5 iş günü içerisinde yönlendirilecektir.

Eğer siparişiniz kargoya verilmişse sipariş iptali yapılamaz. Bu durumda siparişinizi iade etmeniz gerekmektedir. İade işlemi için teslim adresinize gelen kargoyu açmamak şartıyla teslim almadan ve herhangi bir ücret ödemeden geri göndermeniz gerekmektedir. Ürünler tarafımıza ulaştıktan ve iade koşullarını sağladıktan sonra sipariş iptali gerçekleşecek ve ücret iadesi 5 iş günü içerisinde ilgili hesabınıza yönlendirilecektir (Havale/EFT yoluyla yapılmış ödemeler müşterinin ilgili banka hesabına, kredi kartı ile yapılmış ödemeler ilgili banka üzerinden müşterinin kredi kartı hesabına yapılır).

Sipariş oluştururken hata yaptım nasıl düzeltirim?

Sipariş onayından sonra siparişinizde içerik değişimi, ürün ekleme ya da çıkarılması yapılamamaktadır. Dilerseniz ilgili siparişinizin iptali için yukarıda belirtilen adımları izleyerek Müşteri Hizmetleri Ekibimiz ile iletişime geçebilir ya da siparişiniz size ulaştıktan sonra iade/değişim işlemi başlatabilirsiniz.